Cercul de la Biblioteca
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cercul de la Biblioteca

Un mic spatiu virtual unde ne putem aduna sa comentam una/alta la orice ora din zi si din noapte!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 30. Mai. 2012

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 21
Data de înscriere : 09/05/2012
Varsta : 29
Localizare : Beius

30. Mai. 2012 Empty
MesajSubiect: 30. Mai. 2012   30. Mai. 2012 EmptyVin Iun 01, 2012 11:14 pm

Admin-ul îşi cere scuze că nu a făcut topic pe săptămâna trecută. Se apără totuşi cu asta: Nu-s singurul membru apt pentru a face topicuri şi a descrie întâlnirile noastre.

Mă rog... Săptămâna asta am avut atelier de scriere. Am fost 3 oameni (Clau, Dani şi Didi). Am scris despre dragoste în "15 - 20" rânduri... am pus cu ghilimele pentru că oricum nimeni nu a respectat regula asta... bounce
Paula şi... Robi (?) au venit în vizită şi s-au plimbat o ţâră bine până am terminat noi de scris.. hehehe
Am vorbit de altfel si de Stephen King, care ştim că i-ar place la Evelin foarte foarte foarte mult Razz , şi profa ne recomandă de la el "Mobilul".


Rog completări de la cei ce au fost... şi aparent nu le plac forumurile. Eh în fine... S-aveţi weekend fain!
Sus In jos
https://cercul-magic.forumgratuit.ro
 
30. Mai. 2012
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Cercul de la Biblioteca :: Confesiuni :: Cuibul de cuci-
Mergi direct la: